Oferta

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą Salę Bankietową w nowej odsłonie. Przyciągające oko wnętrze zmienione dla Państwa potrzeb jest przygotowane do zrealizowania wymarzonego wesela w ciepłej i miłej atmosferze. Nowy design naszych sal i nowoczesne technologie podczas wykonania wesela sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zdjęcia ślubne z tłem w bańkach mydlanych to wyjątkowa pamiątka. Świetną niespodzianką dla Młodej Pary oraz gości są zapierające dech w piersiach pokazy pirotechniczne. Godnym polecenia jest specjalnie zaprojektowany ogród, który cieszy się ogromnym powodzeniem w okresie wiosenno-letnim, kiedy to rozkwita mnogością kolorów i gatunków roślin. Całości dopełnia drewniana altanka, kamienny strumyczek oraz dodatkowe oświetlenie, które nocą nadaje temu miejscu romantyczny wyraz.

Wyróżniamy się wysoką jakością wykonywanych przez nas usług oraz elastycznością. Dostosujemy się do Państwa potrzeb dużymi możliwościami organizacyjnymi. Wykonamy dla Państwa przyjęcie weselne, studniówkę, komunię bądź inną imprezę w najlepszym stylu i na najwyższym poziomie!

Zapraszamy do zakładki galeria, aby poznać możliwości naszego lokalu.